DZIAŁ PRODUKCJI

MAGAZYN I LOGISTYKA

Pozyskiwane przez nas materiały i usługi pochodzą od certyfikowanych i audytowanych przez STr dostawców i podwykonawców z potwierdzonymi świadectwami jakości zgodnie z obowiązującymi normami. Wyroby gotowe składowane są w pomieszczeniach odpowiednio do tego przygotowanych, w układzie szybkiej identyfikacji produktu opartego na nowoczesnym systemie gospodarki magazynowej.

Wszystkie informacje dotyczące zamówień, wymagań klientów, składowania i położenia surowców, półwyrobów i detali gotowych oraz rozliczeń z kontrahentami zawarte są w zintegrowanym systemie ERP – SAP Business One.
System SAP Business One integruje wiedzę firmy począwszy od zapytań ofertowych w dziale marketingu, poprzez dział handlowy i obsługę klienta, zakład produkcyjny, aż do działu gospodarki magazynowej i logistyki.

Na bieżąco w magazynie materiałów hutniczych posiadamy na składzie około 400 ton blach oraz ok. 20 ton wałków i rur w różnych gatunkach dających nam możliwość elastycznego przyjmowania i realizacji krótkoterminowych zamówień naszych klientów.
System transportu wewnętrznego oparty jest na eksploatacji suwnicy 10 tonowej, wózków widłowych i paletowych oraz samochodów przeznaczonych do transportu technologicznego.

W magazynie wyrobów gotowych detale składowane są w układzie magazynu wysokiego składowania a lokalizacje poszczególnych elementów odzwierciedlone są w systemie SAP.
Dział spedycji i ekspedycji organizuje pakowanie oraz transport wg wysokich standardów przyjętych w firmie opartych na systemie ISO 9001-2015, a także wg indywidualnych rozwiązań i zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Dysponujemy możliwością transportu w każde miejsce wskazane przez klienta. Nasze produkty dostarczane są m.in. do klientów w: Niemczech, Francji, Belgii, Danii, Czechach, Słowacji, Norwegii, Słowenii, Polski oraz do innych krajów europejskich.

poznaj nas

Certyfikaty

Wyróżnienia

STr Production Sp. z o. o.

ul. Piesza 21
70-663 Szczecin

KONTAKT

Centrala: +48 91 4623644
Fax: +48 91 4623829
E-mail: str@str.pl

NAWIGACJA

© STr Production Sp. z o. o. All rights reserved