STr - "Partnerstwo i Jakość"

Relacje z naszymi partnerami realizujemy poprzez współpracę na najwyższym poziomie jakościowym.

Jesteśmy częścią otoczenia biznesowego, w związku z czym aktywnie wspieramy przedsiębiorczość i rozwój. Będąc dynamiczną organizacją, popieramy inicjatywę i zachęcamy do innowacji.

Świadomie zachęcamy do propagowania dobrych praktyk menedżerskich oraz kreowania postaw, świadczących o chęci współpracy. Tworzymy świadomą i stabilną firmę rodzinną. Nasza kultura organizacyjna wyrosła z pasji, potrzeby ciągłego rozwoju oraz doskonalenia się. Najważniejsze są dla nas naturalne wartości takie jak uczciwość i dotrzymywanie zobowiązań.

STr, niezależnie od swojej aktywnej działalności biznesowej oraz zaangażowania w różnorodne przedsięwzięcia o charakterze społecznym, wyraża się także poprzez sport. Ponieważ firma to ludzie, a nasi ludzie mają mnóstwo energii, świetne pomysły i kochają sport, chcemy w tym miejscu przedstawić naszych firmowych sportowców: piłkarską drużynę STr Football Team oraz naszych firmowych żeglarzy. Więcej na ten temat na: http://str.pl/onas/firma-spolecznie-odpowiedzialna/

My Post Copy(42)