Kariera

Firma STr oferuje zainteresowanym uczniom i studentom możliwość odbycia praktyk zawodowych w różnych okresach roku a przede wszystkim w okresie wakacyjnym. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym w obszarze obróbki skrawaniem i cięcia gazowego stali. Pod opieką specjalistów w obróbce oferujemy możliwość praktycznej nauki zawodu.Szczegóły do ustalenia na drodze indywidualnych rozmów.
Zapraszamy.
Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:
Firma STr Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji elementów stalowych dla uznanych światowych marek, wykonywanych metodą obróbki skrawaniem przy wykorzystaniu wysoko wyspecjalizowanych technologii opartych na maszynach sterowanych numerycznie poszukuje kandydata na stanowiska:

Pracownik Magazynowy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • kompletacja towaru,
  • weryfikacja dostaw pod względem ilościowym.

Wymagania:

  • mile widziane: uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie w pracy magazynowej (kompletacja, rozładunki, załadunki),
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • regularne wynagrodzenie zawsze na czas,
  • pakiet świadczeń socjalnych i innych benefitów (karta sportowa, dodatki na święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenia grupowe),
  • kursy podnoszące kwalifikacje.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@str.com.pl
W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy aplikowanego stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Pracownik Gospodarczy

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • oferta skierowana do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy aplikowanego stanowiska lub kontakt telefoniczny 914624460