STr 30 lat na rynku

Firma STr powstała w 1988 roku w Szczecinie ( województwie zachodniopomorskim) jako przedsiębiorstwo handlowe, aby w roku 1998 rozszerzyć swoją działalność o produkcję elementów stalowych, która to w ciągu ostatnich lat rozwinęła się znacząco, stając się jej aktywnością podstawową.

 

STr dzisiaj – obróbka skrawaniem oraz zaopatrzenie i serwis statków

Obecnie, nasza firma działa w dwóch głównych obszarach:

  • produkcja wyrobów metalowych wykonywanych za pomocą obróbki skrawaniem na maszynach CNC,
  • kompleksowe zaopatrzenie statków.

Sukcesy i rozwój naszej firmy opieramy na doświadczeniach pozyskanych w dziedzinie handlu i produkcji, a także stosowaniu i nieustannym rozwoju systemu zarządzania i organizacji. STr Shipping and Trading pracuje zgodnie z Systemem Zarządzania Jakości ISO 9001-2008, a wdrożenie systemu ISO 14001 planowane jest do 31.12.2019. Wszystkie nasze działania mają odzwierciedlenie w programie ERP – SAP Business One, jako zestaw zintegrowanych działań służących sprawnemu zarządzaniu firmą.

Nasze wyroby dostarczamy do klientów w Niemczech, Danii, Belgii, Szwajcarii, Polsce, Republice Czeskiej, Słowacji oraz do innych krajów europejskich a także poprzez naszych klientów trafiają na rynek amerykański.

Główne gałęzie przemysłu, które zaopatrujemy w nasze produkty to: przemysł okrętowy, przemysł chemiczny, przemysł maszynowy, przemysł samochodowy oraz przemysł energetyczny.

.