Nadchodzi kolejna odsłona wystawy NEVA organizowanej w dwuletnim cyklu w Sankt Petersburgu!

13 sierpnia 2019
W związku z naszą długoletnią obecnością na rynku rosyjskim, w dniach 17-20 września delegacja STr będzie reprezentować firmę jako doświadczonego i rzetelnego dostawcę części zamiennych i wyposażenia okrętowego. Podczas wydarzenia mamy nadzieję spotkać wielu naszych dotychczasowych Klientów oraz poznać wielu potencjalnych nowych Odbiorców.

Tak jak podczas poprzedniej edycji, będziemy współdzielili stoisko targowe z naszym partnerem, firmą H. Cegielski – Poznań S.A.. Tym, którzy znają choć trochę historię polskiego przemysłu stoczniowego, naszych Przyjaciół nie trzeba przedstawiać. Od lat pracujemy z „Cegielskim” w zakresie dostaw części zamiennych do silników produkowanych na licencji Sulzera do naszych klientów w Rosji. Kolejna edycja wystawy utwierdza nasze partnerstwo i zapowiada dalsze lata wspólnych działań.

NEVA 2019 jest największą imprezą branżową odbywającą się w Rosji. Cytując za organizatorem wystawy: Temat programu wystawowego i konferencyjnego NEVA obejmuje najszersze spektrum komercyjnych tematów morskich możliwe do znalezienia w rosyjskim kalendarzu wydarzeń. Wydarzenie NEVA jest wiodącą platformą B2B dla międzynarodowych firm, dla dotarcia do możliwości boomu rosyjskiego przemysłu morskiego i korzystania z niego.

Do zobaczenia we wrześniu w Sankt Petersburgu!

NEVA_2019_Email_Banner_Stand_F2420

 

FOTKA NEWA

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 − 2 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>