Zaopatrzenie, części zamienne i remonty statków

Dział Morski firmy STr to zespół doświadczonych specjalistów, zajmujących się kompleksowymi dostawami części zamiennych i urządzeń okrętowych oraz organizacją zaopatrzenia, remontów i serwisów na statkach.

Wśród naszych partnerów znajdują się firmy nie tylko z Unii Europejskiej, lecz również z północy oraz wschodniego wybrzeża Rosji, Wietnamu czy Basenu Morza Kaspijskiego. Oprócz armatorów operujących flotami statków towarowych, zaopatrujemy wiele statków rybackich, a także floty i instalacje specjalistyczne związane z eksploracją zasobów dna mórz.

Współpraca z nami w zakresie dostaw części , zaopatrzenia i urządzeń daje naszym partnerom: pewność dobrej jakości części, mniejsze wydatki, a co za tym idzie niższe koszty eksploatacji, wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów oraz solidne podejście firmy z ponad ćwierćwieczną tradycją. Natomiast współpraca z zespołem doświadczonych specjalistów serwisowych z wielu dziedzin pozwala nam oferować usługi serwisowe i remontowe na wysokim poziomie i za rozsądne ceny.

OBSŁUGA KLIENTÓW

  (+48 91) 350 73 03

  (+48) 728 805 417

  marine@str.com.pl

REALIZACJA PROJEKTÓW

  (+48 91) 350 71 26

  +(48) 660 532 533

  marine@str.com.pl